R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Trafił do aresztu za stalking i groźby pozbawienia życia

› zwielkopolski24› Wielkopolska 3 miesiące temu    4.02.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. Pixabay

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Wolsztynie. Podejrzany o stalking i groźby karalne trafił do aresztu. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. 32-latek nękał małżeństwo przez internet.

 

 

R E K L A M A

Funkcjonairusze policji w Wolsztynie zatrzymali w środę (30 stycznia) mężczyznę podejrzanego o stalking. 32-latek miał kierować groźby karalne pod adresem mieszkańca gminy Wolsztyn oraz jego żony.

Zatrzymany miał od ponad miesiąca za pomocą komunikatora internetowego wysyłać wulgarne i obraźliwe wiadomości. Część z nich była również groźbami dotyczącymi pozbawienia życia. Nękane małżeństwo postanowiło zgłosić sprawę na policje.

 

CZYTAJ TAKŻE: Nie zatrzymał się przed przejazdem kolejowym. Grozi mu do 10 lat więzienia [KLIKNIJ] 

 

Wobec 32-letniego mężczyzny odpowiedzialnego za treść wiadomości został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci dwumiesięcznego aresztu.

Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
R E K L A M A
R E K L A M A