R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Tragedia w escape roomie. Zginęło pięć nastolatek

› zwielkopolski24› Wielkopolska 4 miesiące temu    7.01.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. fotolia

Wielkopolska. Policja Wielkopolska. Poznań. Tragedia w Koszalinie. Pożar w escape roomie. Nie żyje pięć gimnazjalistek.

 

R E K L A M A

 

 

O tragedii, do której doszło w piątek (4 stycznia) w jednym z escape room'ów w Koszalnie piszą portale w całym kraju. Od zatrucia czadem zginęło pięć dziewczynek w wieku 15 lat, które były zamknięte w pokoju bez wyjścia.

Policja zaczęła przesłuchania od osoby, na którą była zarejestrowana działalność gospodarcza. Była nią kobieta mieszkają na co dzień w Koszalinie.

 

 

– Przesłuchana kobieta wskazała na mężczyznę, członka swojej rodziny, który miał wiedzę o tym, jak został urządzony pokój – powiedział w rozmowie z "Głosem Koszalińskim" Ryszard Gąsiorowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koszalinie.

 

Okazało się, że 28-letni Miłosz S. mieszkał w Poznaniu i na polecenie prokuratory został zatrzymany.

 

CZYTAJ TAKŻE: Rodzice odkryli, że ich 4-miesięczne dziecko nie żyje. Wcześniej kaszlało [KLIKNIJ]

 

Wczoraj (niedziela, 6 stycznia) po godzinie 19.00, Prokuratura Okręgowa w Koszalinie poinformowała, że zatrzymanemu Miłoszowi S. jest ogłaszany zarzut, że w sposób umyślny doprowadził do tego, że stworzone zostało niebezpieczeństwo wybuchu pożaru w escape roomie i w taki sposób, nieumyślnie już z kolei, doprowadził do śmierci osób, które zginęły w pożarze.

- Nasz klient jest zrozpaczony tym, co się stało. Do zarzutu się nie przyznaje. Nie złożył wyjaśnień z uwagi na to, że nie jest w stanie psychicznie znieść tego ciężaru, który na niego spadł - powiedzieli - mówią obrońcy oskarżonego, czytamy na portalu tvn24.pl.

 

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ mietek
4 miesiące temu ocena: 100%  1
po prostu szybkosc nie zna granic, dodam jeszcze ze cos sie dzialo ok 22 przy bukacie na wroclawskiej strzalu sie nie slyszalo wiec pewnie potracenie pieszego lub cos kierowca wywinal
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A