R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Tragiczny finał poszukiwań 29-latka. Znaleziono ciało

› zwielkopolski24› Wielkopolska 2 miesiące temu    25.02.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. archiwum Życia Pleszewa/zpleszewa.pl

Wielkopolska. Kalisz. Kościelna Wieś. Tragiczny finał poszukiwań zaginionego 29-latka z Kościelnej Wsi? Dziś z rzeki wyłowiono prawdopodobnie jego ciało.

 

 

R E K L A M A

 

Kolejna tragiczna informacja z naszego regionu. Po wydarzeniach w pleszewskim szpitalu doszła informacja o ciele młodego mężczyzny wyłowionym w z rzeki. Prawdopodobnie jest to zaginiony 29-latek z Kościelnej Wsi.

Do zdarzenia doszło dziś po południu. Z rzeki w kaliskim parku wyłowiono zwłoki młodego mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że to ciało 29-latka z Kościelnej Wsi, który był poszukiwany od dłuższego czasu - informują dziennikarze portalu zpleszewa.pl.

 

CZYTAJ TAKŻE: Zderzenie osobówki z tirem. Jedna osoba zginęła [KLIKNIJ]

 

ZOBACZ: 29-letni Michał zaginął. Uruchomiono poszukiwania. Mężczyzny szuka ponad 100 osób

Przypomnijmy: mężczyzna zaginął w nocy na początku stycznia. W akcję poszukiwawczą oprócz policji, straży pożarnej i ratowników wodnych zaangażowali się również mieszkańcy. Przeczesywane były tereny między Kaliszem i Kościelną Wsią. Akcja była prowadzona na terenie leśnym i wzdłuż Prosny.

 

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
R E K L A M A
R E K L A M A