ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Tragiczny finał poszukiwań 47-latka. Znaleziono ciało mężczyzny

› zwielkopolski24› Wielkopolska 4 miesiące temu    12.07.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Grupa ratunkowa SiR Ostrów Wielkopolski

Wielkopolska. Tragiczny finał poszukiwań 47-letniego mieszkańca Piasków. Mężczyzna nie żyje.

 

 

 

Akcja poszukiwawcza trwała od środy. Przeczesywano lasy i dukty leśne. O sprawie pisaliśmy TUTAJ. Dziś akcję wznowiono pomiędzy miejscowościami: Gostyń, Borek Wielkopolski oraz Dolsk. Niestety, przed momentem otrzymaliśmy przykrą informację. 

 

- Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Grodnica ujawniła samochód, a przy nim osobę zaginioną. (...) Na ratunek było już za późno - informuje rzecznik prasowy grupy poszukiwawczej z Ostrowa Wielkopolskiego.

 

Łącznie w działaniach brało udział 14 wozów straży pożarnej, 8 samochodów policji, śmigłowiec, quad oraz Mobilne Centrum Koordynacji Poszukiwań SiR – z 10 ratownikami.

Komendant gostyńskiej policji potwierdza, że poszukiwania zostały zakończone, a mężczyzna nie żyje. Na miejscu pracują policjanci i prokurator. 

 

Jak informuje asp. sztab. Monika Curyk, pełniąca obowiązki rzecznika prasowego gostyńskiej komendy policji, oprócz policjantów, grupy poszukiwawczej i strażaków, w akcję włączyła się także rodzina i znajomi zaginionego. Jego ciało znaleziono około godz. 19.00 w kompleksie leśnym na terenie powiatu gostyńskiego.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!