ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Traktorem dookoła Polski

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    9.06.2017
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A

3.500 kilometrów zamierza przejechać traktorem Ursus C-328 z 1964 roku Zygmunt Kuś z Pleszewa. W ciągu osiemdziesięciu dni planuje pokonać trasę Pleszew - Łazy - Wilkowice - Pleszew. Do domu chciałby wrócić na początku września.

To nie pierwsza tego typu wędrówka pana Zygmunta. W zeszłym roku trasa wiodła z Pleszewa w kierunku Kłodzka, potem przez Bieszczady i wzdłuż wschodniej granicy aż do Suwałk. Następnie Mazury, Kaszuby i Pomorzem Zachodnim dotarł do Międzyzdrojów. Podróż zakończył wzdłuż zachodniej granicy przez Gryfino, Kostrzyn nad Odrą, aż do Głogowa.

Te podróże to spełnienie moich marzeń - podkreśla podróżnik.

- W zeszłym roku zaskoczyło mnie ogromne zainteresowanie ludzi i mediów. Myślałem, że pojadę sobie spokojnie wyznaczoną trasą i nie będę wzbudzał aż takiego zainteresowania.

- Na trasie nie spotkało mnie nic złego, spotkałem wielu fantastycznych i przemiłych ludzi. Mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie. Dla tych, których spotkam na swojej drodze przygotowałem specjalne proporczyki i certyfikaty.

Podróż Zygmunta Kusia można śledzić na stronie www.fb.com/pleszew.polska.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!