ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Trwa zbiórka na operację 13-latki. Dziewczynka ma wyjechać do Barcelony

› zwielkopolski24› Wielkopolska miesiąc temu    2.05.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. siepomaga.pl

Wielkopolska. 13-latka choruje na rzadką chorobę. Szansą jest kosztowna operacja w Barcelonie.

 

 

Młoda poznanianka nie skończyła jeszcze 14 lat, a choroba często sprawia, że czuje się o wiele dojrzalsza od swoich rówieśników. U Zosi zdiagnozowano Zespół Arnolda-Chiariego.

 

- Zespół Arnolda-Chiarego połączony z jamistością rdzenia kręgowego to nieuleczalna choroba neurologiczna mózgu i rdzenia kręgowego. Choroba jest bardzo rzadka, a jej objawy to m.in. bóle głowy i kończyn, niedowłady, brak czucia. Choroba wyniszcza układ nerwowy doprowadzając do kalectwa, a następnie do tego, co najgorsze – wyjaśnia Magda Baraniok, mama Zosi.

 

CZYTAJ TAKŻE: W pożarze straciła męża i cały dorobek swojego życia. Trwa zbiórka pieniędzy [KLIKNIJ]

 

Szansą dla Zosi jest wyjazd do Barcelony, gdzie jest możliwość przeprowadzenia operacji, która zatrzyma chorobę na obecnym etapie. W tej sytuacji bardzo ważny jest czas, bowiem operacja Zosi zaplanowana jest na 5 czerwca. Jednak na podróż do Hiszpanii i opłacenie zabiegu potrzeba 90 tysięcy złotych.


Zbiórkę pieniędzy dla Zosi uruchomiono na portalu sie pomaga.pl. Na razie na koncie znajduje się niespełna 19 tysięcy złotych. Czasu jest coraz mniej, ponieważ kwotę 90 tysięcy złotych trzeba uzbierać do końca maja. Pomóc możesz TUTAJ [KLIKNIJ].

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!