ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Trwa zbiórka na terapię w USA dla Alexa. Potrzeba 9 milionów złotych

› zwielkopolski24› Wielkopolska 4 miesiące temu    12.11.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. siepomaga.pl

Wielkopolska. Największa zbiórka na portalu siepomaga.pl. Potrzeba 9 milionów złotych.

 

 

 

Mały Alex, który przyszedł na świat w czerwcu czuł się bardzo dobrze, a lekarze nie mieli żadnych zastrzeżeń do jego stanu zdrowia. Zmieniło się to jedna po miesiącu, kiedy był coraz słabszy i nie ruszał się.

Zdiagnozowano u chłopca rdzeniowy zanik mięśni SMA typu 1. Alex leczony jest obecnie Spiranzą, lekiem, który spowalnia rozwój choroby, ale nie wyleczy malucha.

 

Szansą na wyleczenie Alexa jest terapia genowa prowadzona w USA. Niestety jej koszt to 9 milionów złotych. Na portalu siepomaga.pl ruszyła zbiórka. Na koncie udało uzbierać się już około 3,3 mln złotych. Do końca pozostały 2 miesące.

 

CZYTAJ TAKŻE: Pożar budynku jednorodzinnego. Jedna osoba nie żyje [KLIKNIJ]

 

Jeden z poznańskich lokali zaangażował się w pomoc małego mieszkańcowi Poznania.

 

- UWAGA! Pomagamy Alexowi! CAŁY PRZYCHÓD z godzin 17:00-23:00 w niedzielę 24 listopada przekażemy na pomoc Alexowi Jutrzence, choremu na rdzeniowy zanik mięśni. Im więcej zjecie, tym więcej środków zbierzemy - wyjaśniają pomysłodawcy "Akcji KURAcja" z lokalu „Kura Warzyw”.

 

Wystarczy w niedzielę, 24 listopada przyjść w wyznaczonych godzinach i zamówić jedzenie. Pomóc Alexowi mozna również nie wstają z fotela [KLIKNIJ TUTAJ][KLIK].

 

 

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.