R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Trwają poszukiwania 69-latka Henryka Kurka

› zwielkopolski24› Wielkopolska 2 miesiące temu    27.02.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP Słupca

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Słupcy. Trwają poszukiwania Henryka Kurka. Zaginął 69-latek.

 

R E K L A M A

 

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Słupcy poszukują 69-letniego Henryka Kurka, który wyszedł ze swojego domu w Powidzu (powiat słupecki) w nocy z 17 na 18 lutego i do tej pory nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

 

Rysopis zaginionego:

wzrost około 180 cm, waga około 110 kg, brak włosów, sylwetka otyła, delikatny zarost, oczy niebieskie, nos szeroki, uzębienie pełne, uszy normalne przylegające, blizna z tyłu głowy.

 

Istnieje prawdopodobieństwo, że mężczyzna nie zabrał ze sobą kurtki, wyszedł w laczkach i był ubrany w dresowe spodnie i koszulę.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania zaginionego proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 63 274 12 11 lub z najbliższą jednostką policji.

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A