R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Trwają poszukiwania mężczyzny podejrzanego o pobicie [WIDEO]

› zwielkopolski24› Wielkopolska 5 miesięcy temu    16.12.2018
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. materiały z monitoringu

Wielkopolska. Policjanci z Ostrowa Wlkp. publikują wizerunek mężczyzny, który jest podejrzany o pobicie jednego z uczestników dyskoteki w powiecie ostrowskim. 

 

R E K L A M A

 

23 września na terenie jednej z dyskotek doszło do pobicia. 

 

- Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim prowadzi czynności w sprawie zdarzenia zaistniałego w dniu 23 września br. w jednym z lokali dyskotekowych na terenie powiatu ostrowskiego. Zdarzenie dotyczy uszkodzenia ciała mężczyzny przez nieustalonego dotychczas sprawcę - informuje ostrowska policja.

 

Funkcjonariusze publikują nagranie z dyskotekowego monitoringu, na którym widać osobę podejrzewaną o uszkodzenie ciała mężczyzny. 

I proszą wszystkie osoby, które rozpoznają przedstawionego na filmie mężczyznę o kontakt. 

 

- Osoby, które rozpoznają mężczyznę z nagrania, bądź mają jakiekolwiek informacje na jego temat, prosimy kontakt pod numerami telefonów 62 73-77-271 lub 62 73-77-246. Informacje można również przekazywać całodobowo Oficerowi Dyżurnemu KPP w Ostrowie Wielkopolskim pod numerem telefonu 62 73-77-211.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
R E K L A M A
R E K L A M A