ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Trwają poszukiwania zaginionego 56-latka

› zwielkopolski24› Wielkopolska 2 miesiące temu    16.08.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Wielkopolska. Policja oraz grupa SiR poszukuje zaginionego w czwartek mężczyzny. W okolicy Smolic (gm. Kobylin) trwają zakrojone na szeroką skalę poszukiwania 56-letniego mieszkańca Domu Pomocy Społecznej w Baszkowie.

 

 

 

W dniu 15.08.2019 w godzinach popołudniowych w miejscowości Baszków, powiat krotoszyński, zaginął 56-letni mieszkaniec Domu Pomocy Społecznej - czytamy na krotoszynska.pl. 

Mężczyzna samowolnie oddalił się z ośrodka, jest osobą niezdolną do samodzielnej egzystencji.

Policja podaje rysopis zaginionego: wzrost ok 170 cm, szczupły, drobna budowa ciała, łysy, oczy niebieskie. W chwili zaginięcia ubrany był w ciemno szare spodnie dresowe, brązową bluzę i ciemną czapkę z daszkiem.

 

CZYTAJ TAKŻE: Z rzeki wyłowiono zwłoki poszukiwanego mężczyzny [KLIKNIJ]

 

Mężczyzna ma problemy koordynacyjno - ruchowe i specyficzny chód.

 

Działania poszukiwawcze prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Krotoszynie oraz Grupa Poszukiwawczo - Ratownicza Szukamy i Ratujemy z Ostrowa Wielkopolskiego.

W przypadku zauważenia mężczyzny prosimy o kontakt z Policją w Krotoszynie pod numerami 62 725 52 00, 62 725 52 11 lub z numerem alarmowym SiR 731 112 113.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!