ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Trzech mężczyzn pobiło jednego, bo nie udzielił im odpowiedzi

› zwielkopolski24› Wielkopolska 2 miesiące temu    15.01.2020
Redakcja
komentarzy 3 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Pixabay

Wielkopolska. Jarocińska policja zatrzymała trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie mieszkańca gminy Jaraczewo. Do zdarzenia doszło 3 stycznia.

 

 

 

Kilka dni później policja ujęła napastników. Sprawcy ofiarę zaatakowali na jednym z osiedli w Jaraczewie około 22.00. O sprawie poinformowała jarocinska.pl. 

 

- Zapytali mężczyznę o inną osobę. Ten nie udzielił im odpowiedzi. Napastnicy uderzyli kilka razy mężczyznę, po czym uszkodzili jeszcze szybę w samochodzie należącym do rodziny poszkodowanego – mówi asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy KPP w Jarocinie.

 

Sprawcy odjechali z miejsca zdarzenia. Pobity mieszkaniec gminy Jaraczewo udał się do szpitala. Na szczęście lekarze nie stwierdzili poważnych obrażeń ciała.

 


Czytaj również: Nie żyje Oksana, którą po wylewie szef zostawił na przystanku [KLIKNIJ]

 

 

 

Sprawa trafiła już na policję. Funkcjonariusze ustalili, że agresorami było dwóch mieszkańców powiatu śremskiego i jeden średzkiego. 24-latek i 25-latek z powiatu śremskiego zostali zatrzymani 7 stycznia.

Trzeci z napastników - 36-letni mieszkaniec powiatu średzkiego - sam się zgłosił do Komendy Policji w Jarocinie.

Mężczyźni odpowiedzą za pobicie. Przyznali się do zarzucanych im czynów.

 

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.
~ io
2 miesiące temu ocena: 20%  2
nic im nie zrobią bo patriotów się nie karze
~ lubik
2 miesiące temu ocena: 100%  1
Dowalą im z grubej rury a te cwaniaczki w trzech na jednego trafili by na kogoś bystrego to by im miski oklepał i z płaczę by wiali gdzie pieprz rośnie