R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Uderzył w nieletniego rowerzystę i odjechał. Policja szuka świadków

› Aktualności› Na sygnale 10 miesięcy temu    20.12.2017
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
PolicjaPolicja fot. Uniwersalne portalu

Ważny komunikat. Policjanci z Poznania poszukują świadków zdarzenia drogowego, w którym nieletni rowerzysta został uderzony przez nieustalony samochód. Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia.

R E K L A M A

 

- Policjanci z Komisariatu Poznań Grunwald prowadzą czynności wyjaśniające w związku ze zdarzeniem drogowym, do którego doszło 10 października br. w Poznaniu na skrzyżowaniu Grunwaldzka/Stokrotkowa ok. godziny 17.00. Nieletni rowerzysta został uderzony przez nieustalony samochód, którego kierowca odjechał – informuje Maciej Święcichowski z KMP.

 

Osoby, które mogą mieć jakieś informacje na temat zdarzenie mogą je przekazywać osobiście w komisariacie na Grunwaldzie, pokój 108b lub pod numerami telefonów (61) 84 15434 czynnym od 8.00 do 14.00 lub 997 czynnym całą dobę.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A