ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Ukradła kilkanaście kilogramów kawy. Usłyszała zarzuty

› zwielkopolski24› Wielkopolska 27 dni temu    13.11.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Wielkopolska. Koneserka "małej czarnej" ze Wschowy postanowiła uzupełnić swój zapas kawy bez wydawania pieniędzy.

 

 W tym celu będąc w Rawiczu, w krótkim czasie trzykrotnie odwiedziła tutejsze markety, wynosząc z nich bez płacenia kilkanaście kilogramów kawy różnych marek - poinformował portal rawicz24.pl. 

Tak się złożyło, że stare powiedzenie "do trzech razy sztuka" w jej przypadku okazało się prorocze. Rawicka policja namierzyła wielbicielkę kofeiny i co do grosza ustaliła wartość skradzionego towaru.

 


- 29 października z marketu przy ulicy Spokojnej 42-latka ukradła paczki kawy o łącznej wartości 506 zł i 36 groszy. 5 listopada w markecie przy ulicy Piłsudskiego ukradła paczki kawy różnych marek o wartości 113 zł i 91 groszy - wylicza Beata Jarczewska z Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu.

 

 

CZYTAJ TAKŻE: Nie żyje 17-latek. Zderzył się z koparko-ładowarką [KLIKNIJ]

 

Trzeciej kradzieży wschowianka dokonała dwa dni później w tym samym sklepie na Piłsudskiego. Tym razem zaopatrzyła się również w darmowe słodycze do kawuni. Chciała w ten sposób zaoszczędzić ponad 168 zł.

Dzięki rawickiej policji kobieta nie tylko nie zaoszczędzi na zakupach, ale może dużo stracić. Postawiono jej zarzut dokonania przestępstwa oraz dwóch wykroczeń.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!