R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Ukradli luksusowego mercedesa w Poznaniu i wywieźli do Wrześni…

› Aktualności› Na sygnale ponad rok temu    10.03.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP Września

Wielkopolska. Złodzieje wciąż kradną na naszym terenie sporo samochodów. Wiele z nich trafia do tzw. dziupli, gdzie są rozbierane na części [ZOBACZ TUTAJ].

R E K L A M A

Przestępcom znacznie trudniej upłynnić cały samochód, choć niedawno policja odkryła miejsce, gdzie wzorem lat 90-tych ubiegłego stulecia – przebijano numery w pojazdach.

 

Tym razem złodzieje postanowili posłużyć się starą metodą. Pod osłoną nocy ukradli luksusowego mercedesa na terenie Poznania. Auto wyprowadzili do sąsiedniej Wrześni i tam postawili na parkingu. Z pewnością liczyli, że po kilku dniach zainteresowanie służb i patroli poszukiwanym samochodem spadnie.

 

- Dyżurny Komendy Powiatowej Policji we Wrześni 28 lutego br. odebrał zgłoszenie o kradzieży mercedesa z parkingu w Poznaniu. Otrzymaną informację przekazał wszystkim patrolom będącym w służbie - informuje rzecznik Adam Wojciński. - W niecałe 24 godziny tj. 1 marca o godzinie 12.35 patrolujący policjanci teren Wrześni, odnaleźli skradziony pojazd. Okazało się, że został on zaparkowany na osiedlowym parkingu przy ulicy Słowackiego, między innymi samochodami.

 

Mercedes został zabezpieczony przez wrzesińskich policjantów. Oględzin pojazdu i między innymi zdjęcia odcisków dokonali policyjni technicy kryminalistyki. - Po oględzinach pojazd warty ponad 70 tysięcy złotych wrócił do swojego właściciela - informuje policja.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A