ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Uprowadziła dziecko i chciała wylecieć do Wielkiej Brytanii. Zatrzymano ją na lotnisku

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    22.01.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Bartek Nawrocki

Wielkopolska. 26-latka zatrzymana wraz z 9-letnią córką na poznańskim lotnisku. Kobieta usłyszała zarzut uprowadzenia dziecka.

 

 

26-latka wraz ze swoją 9-letnią córką planowała wylot do Wielkiej Brytanii. Na poznańskim lotnisku w trakcie odprawy paszportowej okazało się, że dziewczynka znajduję się na liście zaginionych.

 

Kobietę zatrzymała straż graniczna, która przekazała podejrzaną funkcjonariuszom Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Matka dziecka usłyszała już zarzut uprowadzenia dziecka. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

W trakcie kontroli granicznej system pokazał, że dziecko figuruje na liście zaginionych i jest poszukiwane - relacjonuje Onetowi kpt. Rafał Potocki, rzecznik Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej. Potwierdza on także, że zatrzymana jest matką 9-latki. Kobieta najprawdopodobniej straciła bądź ma ograniczone prawa rodzicielskie - czytamy na poznan.onet.pl

 

Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Koninie.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!