ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AGoogle Projekt A1

Uwaga na czad! Czujnik tlenku węgla uratował życie 66-latka

› Aktualności ponad rok temu    16.11.2017
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. gostynska.pl

66-letni mężczyzna zasłabł w łazience swojego mieszkania. Jak się później okazało zatruł się czadem. Na szczęście udało się go uratować.

- Można powiedzieć, że mieszkańcowi Karolewa (gmina Borek, powiat gostyński) życie uratował czujnik tlenku węgla - wyjaśnia Przemysław Janicki z KP Państwowej Straży Pożarnej w Gostyniu, dowódca akcji. .

Przed godz. 18.00 mężczyzna wszedł do łazienki. Po chwili w mieszkaniu włączył się czujnik i to zaalarmowało pozostałych domowników Okazało się, że lokator zemdlał, a nieprzytomnego członkowie rodziny niezwłocznie wyciągnęli na korytarz, następnie przewietrzyli mieszkanie i wezwali odpowiednie służby.

Na miejscu szybko pojawiła się karetka pogotowia z pomocą medyczną. Po zbadaniu półprzytomnego mężczyznę zabrano do szpitala.


Więcej informacji TUTAJ – na portalu gostynska.pl

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!