ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

UWAGA na te listy! Inspekcja ostrzega mieszkańców

› Aktualności› Wydarzenia 9 miesięcy temu    19.09.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały WITD

Wielkopolska. Wielkopolski ITD. WITD Poznań. Kontrole WITD. Korespondencja dotycząca kontroli WITD

 

 

Wielkopolski Inspektorat Transportu Drogowego ostrzega, zwłaszcza właścicieli firm transportowych, do których mogła trafić podejrzana korespondencja. Prawdopodobnie ktoś podszywa się pod WITD wykorzystując w listach logo instytucji.

 

„W ostatnich dniach otrzymaliśmy sygnały o pismach, które z naszym logo są dystrybuowane do firm transportowych – informuje WITD. - Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Poznaniu informuje, że nie jest nadawcą takich listów oraz nie prowadzi listownej akcji informacyjnej czy mass-mailingu.

 

Inspektorzy przypominają, że wszelka nasza korespondencja będącą następstwem kontroli drogowej, bądź zamiarem kontroli w siedzibie przedsiębiorstwa jest zawsze opatrzona znakiem sprawy.

 

Autentyczność korespondencji pochodzącej z WITD Poznań można sprawdzić pod numerem telefonu (61) 656 77 11, w godzinach urzędowania tj. 7:15 – 15:15.

WITD ostrzega, że o przypadkach podszywania się pod jednostkę będzie powiadamiać właściwe organy ścigania.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ witd to lenie
8 miesięcy temu ocena: 100%  1
ktoś robi dobrą robotę bo WITD się nie chce dupy ruszyć, szefowie firm szybko wymontowali wyłączniki tacho a kontroli nie było hahaha i teraz afera a WITD traktuje transport jak dojną krowę za magnes czy kartę szefa 2000 to śmiech na sali - taka prawda
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji