ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A

Uwaga! Oszustka poszukiwana przez policję

› Aktualności 12 dni temu    11.10.2017
komentarzy 3 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. KMP Poznań

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto opublikowali portret pamięciowy kobiety, która podejrzewana jest o udział w okradzeniu starszej osoby.

Do zdarzenia doszło 15 września na Os. Jagiellońskim w Poznaniu.

- Do drzwi starszej kobiety zapukała młoda, mniej więcej 25-letnia kobieta. Pod pretekstem zostawienia torby dla sąsiadki, weszła z seniorką do mieszkania, do kuchni i tam zaczęła z nią rozmawiać. Starsza pani w pewnym momencie usłyszała jakiś hałas z sąsiedniego pokoju lecz została przekonana, że to na pewno tylko przeciąg. Po kilku minutach młoda kobieta opuściła mieszkanie.  Właścicielka mieszkania sprawdziła pozostałe pokoje i odkryła, że ktoś ukradł jej pieniądze, aparat fotograficzny i inne przedmioty, powodując łączne straty na blisko 2800 złotych – podaje poznańska policja.

R E K L A M AOsoby, które rozpoznają wizerunek z portretu pamięciowego proszone są o kontakt z policją – tel. (61) 84-12-311 albo z numerem alarmowym 997 czynnymi całą dobę.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kirk
12 dni temu ocena: 100%  3
co to jest "okradnięcie"??
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kradziej
11 dni temu 2
okradnięcie, okradzenie, - obie formy brzmią źle :)
~ 3r
12 dni temu ocena: 60%  1
proszę jakie "zło" może być ładne!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A