R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

UWAGA! Synoptycy ostrzegają. Na drogach może być ślisko

› zwielkopolski24› Wielkopolska 3 miesiące temu    29.01.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Pixabay

Wielkopolska. Oblodzenie na wielkopolskich drogach. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie. Uwaga kierowcy!

 

R E K L A M A

 

 

W ciągu ostatnich dni pogoda nie oszczędza uczestników ruchu drogowego. Deszcz, śnieg, temperatura poniżej zera - wszystkie te czynniki wpływają na komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie, w któym informuje, że na wielkopolskich drogach może wystąpić oblodzenie. Wydane wczoraj (28 stycznia) ostrzeżenie obowiązuje od godziny 7.30 (dzisiaj, 29 stycznia) do 30 stycznia rano.  

 

- Pod koniec dnia prognozuje się spadek temperatury powietrza poniżej 0°C powodujący zamarzanie mokrych nawierzchni dróg. Temperatura minimalna w nocy od -4°C do -2°C, przy gruncie od -6°C do -4°C - informują synoptycy IMGW-PIB.

 

Takie warunki mogą wystąpić na całym terenie naszego województwa.

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
~ S2
3 miesiące temu ocena: 50%  1
Wyślijcie do służb drogowych w Jarocinie wiadomość
R E K L A M A
R E K L A M A