R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

W chorobie pomogli mu internauci, a on zastrzelił antyterrorystę

› Aktualności 10 miesięcy temu    8.12.2017
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Zdjęcie z akcji pomocy dla Łukasza W.Zdjęcie z akcji pomocy dla Łukasza W.

Bardzo głośna w mediach była akcja napadu na bankomat, podczas której zginął policjant i sprawca.

Okazuje się, że mężczyźnie, który zginął zastrzelony przez antyterrorystów podczas próby ograbienia bankomatu, kilka lat wcześniej życie uratowali internauci, skutecznie przeprowadzjąc zbiórkę pieniędzy na jego leczenie.

WRACAMY DO TEMATU Bandyta z Wielkopolski strzelał do policjantów z broni maszynowej. Funkcjonariusz nie żyje [ZOBACZ TUTAJ]

Jak informuje fakt.pl - Przestępca, który otworzył ogień do policjantów, a sam zginął na miejscu zdarzenia to 42-letni Łukasz W. z podpoznańskiego Kiekrza. Miłośnik motocykli kilka lat temu brał udział w poważnym wypadku motocyklowym. Konieczne było długie leczenie i rehabilitacja, na którą „zrzucali się” wszyscy Polacy. Pieniądze na ten cel zbierano bowiem dzięki akcji motocyklistów, ale też fundacji, która dziś już nie istnieje.

Głos Wielkopolski podaje za to, że W. przez lata „szefował” gangowi złodziei samochodów jako „Czarny”. Grupa na koncie ma mieć kradzież około 200 samochodów. Kilka lat temu, gdy zatrzymywali go policjanci, próbował przejechać jednego z nich.

W związku ze sprawą włamania do bankomatu w Wiszni Małej zatrzymano dwie osoby. To Jacek S. i Grzegorz K. Pierwszy ma odpowiadać za usiłowanie kradzieży dużej sumy pieniędzy wraz z włamaniem do bankomatu. Przyznał się do winy. Zarówno S., jak i K. mają też odpowiadać za udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się włamaniami do bankomatów.

Mężczyźni w sierpniu mieli uczestniczyć też we włamaniu do bankomatu i kradzieży z niego 200 tysięcy złotych na terenie Wielkopolski.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A