R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

W kilka minut włamali się do galerii handlowej. Wynieśli sprzęt za ponad 50 tys. zł

9 miesięcy temu    13.06.2018
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. www.gostynska.pl

Wielkopolska. Na 50 tys. zł wyceniła straty znana sieć marketów, po tym jak w nocy do jej sklepu włamali się nieustaleni sprawcy. Złodzieje mieli świetne rozpoznany teren marketu. W kilka minut pokonali zabezpieczenia i drzwi. Zabrali fanty i zniknęli. Miejscowa policja na razie nic nie wskórała. Pytanie co uwiecznił monitoring.

 

R E K L A M A

 

Nieznany sprawca lub sprawcy w Gostyniu włamali się do sklepu ze sprzętem RTV i AGD jednej z ogólnokrajowych sieci. Do zdarzenia doszło w otwartej przed kilkoma miesiącami gostyńskiej galerii - INFROMUJE PORTAL GOSTYNSKA.PL

 

– Straty wynoszą 50 tysięcy złotych. Skradziono sprzęt, głównie konsole do gier i aparaty fotograficzne – informuje Sebastian Myszkiewicz, oficer prasowy gostyńskiej policji.

Obecnie trwają poszukiwania przestępcy lub przestępców. Z naszych informacji wynika, że nocne włamanie przebiegało bardzo sprawnie. W kilka minut złodzieje poradzili sobie z zewnętrznymi zabezpieczeniami, nie wybili szyby w drzwiach, lecz ją po prostu wypchnęli, co może świadczyć o tym, że mieli specjalistyczny sprzęt.

 

Następnie wynieśli skradzione dobra, a to wszystko przed przyjazdem pracowników ochrony, która na miejscu włamania miała być już po 7 minutach od włączenia się alarmu.

 

Prawdopodobnie akcja miała zorganizowany charakter i była dobrze zsynchronizowana. Z niepotwierdzonego źródła wiemy, że w tym samym czasie miano dokonać kradzieży w innym sklepie tej samej sieci na terenie Jarocina.

Czy podobnych przestępstw jest wiecej? ZOBACZ TUTAJ

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A