R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

W poniedziałek prezydent Andrzej Duda odwiedzi Wielkopolskę

› zwielkopolski24 ponad rok temu    2.03.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
Prezydent Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami na rynku w Środzie Wlkp. Prezydent Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami na rynku w Środzie Wlkp.  fot. www.zpleszewa.pl

Wielkopolska. Prezydent. Andrzej Duda w Wielkopolsce. Duda w Środzie Wlkp.

 

R E K L A M A

 

Kolejna wizyta prezydenta Andrzeja Dudy w Wielkopolsce. Tym razem głowa państwa odwiedzi Środę Wielkopolską.

Wizytę zaplanowano na poniedziałek 5 marca. Rozpocznie się po południu od odwiedzin w Winnej Górze, gdzie Duda złoży kwiaty na grobie gen. Dąbrowskiego. Potem prezydent oficjalnie przywita się i spotka na lokalnymi władzami.

O godzinie 17:00 na Starym Rynku w Środzie w Wlkp. zaplanowano otwarte spotkanie z mieszkańcami.

Miasto informuje, że zgodnie z wymogami bezpieczeństwa płyta Starego Rynku zostanie odgrodzona płotkami. Osoby zainteresowane zobaczeniem Dudy będą mogły wejść wyłącznie przez specjalnie wydzielone bramki od godz. 16:00. Tam dokonywana będzie rewizja.

- Prosimy w związku z tym nie zabierać ze sobą torebek, plecaków oraz innych przedmiotów służących do przechowywania, co ułatwi i uprości przepływ osób – informują organizatorzy. - Ponadto nie należy zabierać przedmiotów uznawanych za niebezpieczne bądź mogących stwarzać niebezpieczeństwo, tj. np.: butelki, ciężkie przedmioty, szkło, przedmioty metalowe, materiały pirotechniczne.

Andrzej Duda najpierw złoży kwiaty pod tablicami pamięci, następnie zostanie odśpiewany hymn, po którym prezydent ma wygłosić przemówienie. Po tej uroczystości Duda spotka się bezpośrednio z mieszkańcami.

 

- W przypadku złej pogody spotkanie z mieszkańcami przeniesione zostanie do Hali Sportowej Kobra Arena przy Szkole Podstawowej Nr 3 - informuje Urząd Miejski w Środzie Wlkp.

Zapraszamy na relację

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ piciu60
  ponad rok temu ocena: 67%  1
  Gwizdek jest plastikowy, a Konstytucja lekka. :- ))
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A