ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1

W pożarze straciła męża i cały dorobek swojego życia. Trwa zbiórka pieniędzy

› zwielkopolski24› Wielkopolska 2 miesiące temu    25.04.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. zrzutka.pl

Wielkopolska. Pani Halina straciła w pożarze męża i cały dorobek życia. Przyjaciele postanowili zorganizować dla niej pomoc.

 

 

Kilka tygodni temu pani Halinka trafiła do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim z podejrzeniem udaru. Badania wykazały, że ma niedowład lewej strony. Kobietę czeka długa intensywna terapia, by przywrócić jej sprawność w ręce i nodze. Gdy miała już wychodzić ze szpitala. wydarzyła się kolejna tragedia - w jej domu wybuchł pożar. Niestety w mieszkaniu przebywał pan Kazimierz, mąż kobiety. 

 

Pani Halina Cepa w pożarze swojego domu w Rozdrażewie (powiat krotoszyński) straciła męża i cały dorobek swojego życia. Z wyposażenia mieszkania nie zostało kompletnie nic.

 

Za pośrednictwem portalu zrzutka.pl, przyjaciele pani Haliny postanowili zorganizować zbiórkę pieniędzy, które są niezbędne do rozpoczęcia normalnego życia. Kobieta została bez mieszkania oraz środków do życia, fundusze są potrzebne także na rehabilitację.

 

CZYTAJ TAKŻE: Próbował przekupić policjanta. Schował pieniądze między dokumenty [KLIKNIJ]

 

- Kazimierz i Halina Cepa, skromne małżeństwo mieszkające w Rozdrażewie. Zawsze serdeczni, uprzejmi, uśmiechnięci, po prostu dobrzy ludzie. Nie trzeba było ich dobrze znać, żeby wiedzieć jak bardzo się kochają. Dla mnie osobiście wzór małżeństwa, niezwykłego rodzinnego ciepła i takiego prawdziwego szacunku dla siebie nawzajem. Obrazek ich razem spacerujących zawsze pozostanie w mojej pamięci... - opisują małżeństwo przyjaciele.

Pani Halinka straciła dużo więcej niż dach nad głową, ale wierzę, i mam nadzieję, że wy razem ze mną, że nie zabraknie Jej siły, by walczyć o swoje zdrowie i na nowo sobie wszystko poukładać. Nie cofniemy czasu, ale możemy mieć wpływ na przyszłość Pani Halinki - czytamy na stronie zrzutki.

Wesprzeć panią Halinę możecie TUTAJ [KLIKNIJ]

 

 

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!