ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Wakacje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. 18-latek walczy o życie

› zwielkopolski24› Wielkopolska 5 miesięcy temu    31.01.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. siepomaga.pl

Wielkopolska. 18-letni Patryk Jarczak wyjechał do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Miał wrócić do domu, jednak tak się nie stało. Jego bliscy proszą o pomoc.

 

 

 

Zwykłe rodzinne wakacje dla 18-letniego Patryka z Przygodzic (powiat ostrowski) stały się tragedią. Chłopak miał wrócić bezpiecznie do domu z pięknymi wspomnieniami z Bliskiego Wschodu - tak się jednak nie stało.

Patryk dostał zapalenia opon mózgowych i w ciężkim stanie trafił do szpitala.

 

- U syna przestały pracować nerki, nie może samodzielnie oddychać, uszkodzeniu uległo serce, tak naprawdę większość jego organów nie pracuje już prawidłowo... Transport do Polski jest niemożliwy, a koszty leczenia na miejscu ogromne - informują bliscy Patryka.

 

Na leczenie, które jest niezbędne żeby 18-latek wrócił do domu, potrzeba bardzo dużego zastrzyku gotówki. Rodzina Patryk założyła zbiórkę na popularnej stronie siepomaga.pl, gdzie dobroczyńcy wpłacają datki [KLIKNIJ TUTAJ]

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!