ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1

Walka z nowotworem. Córka prosi o pomoc dla swojej chorej mamy!

› zwielkopolski24› Wielkopolska 5 miesięcy temu    1.01.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. gostynska.pl/archiwum prywatne

Wielkopolska. Życie pani Moniki Juskowiak (40 l.) z Żytowiecka (gm. Poniec) się załamało, gdy półtora roku temu dowiedziała się, że choruje na nowotwór piersi.

 

Zaczęły się wizyty u lekarzy, chemioterapia, a później operacja. Szpital stał się jej drugim domem. Nie miała siły na to, żeby wstać do wnuków, które są jej całym światem i którym oddała całe swoje serce. Dochodziły kolejne choroby, a ona stała się kłębkiem nerwów i bała się kolejnych wizyt u lekarzy. Córka pani Moniki apeluje o pomoc - czytamy na portalu gostynska.pl. 

 

- Mama choruje nie tylko na nowotwór, ale także jaskrę, czerwienicę i nadciśnienie. W tej chwili przyjmuje wiele leków, na które potrzebne są pieniążki, jej choroby wymagają ciągłych wizyt u lekarzy i dalekich wyjazdów. Nasze oszczędności kończą się już i tracimy nadzieję, że mama wygra walkę ze wszystkimi swoimi chorobami. Łzy same napływają do oczu – mówi Klaudia Juskowiak, córka.

 

W imieniu swojej mamy, chciałaby prosić ludzi o dobrych sercach o wsparcie finansowe. Pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie pani Moniki, dojazdy do lekarzy i wizyty u lekarzy prywatnych.

 

- Moja mama jest młodą, czterdziestoletnia kobietą i ma przed sobą całe życie. Musi je wygrać, musi wygrać walkę z chorobami! Nawet najmniejsza wpłata pieniędzy zbliży nas do tego, żeby mama miała szansę pokonać wiele złośliwości, które chcą zaszkodzić jej zdrowiu i życiu – prosi córka.

Wpłat można dokonać poprzez pomogam.pl – TUTAJ.

Wystarczy wybrać odpowiednią kwotę i kierować się dalszymi wskazówkami. Dziękujemy! 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Wercia
5 miesięcy temu 1
Życzę wytrwałości. Trudna sytuacja. Jesteśmy w podobnej bo mama zachorowala wiele lat temu na nieuleczalną chorobę wyniszczajacą organizm. Znam tą bezradność strach i poczucie że jesteśmy z tym sami...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji