R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Wieczorny pożar kamienicy w centrum miasta. Ewakuowano mieszkańców [WIDEO]

› zwielkopolski24 ponad rok temu    10.02.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Dawid Bela/rawicz24.pl

Wielkopolska. Pożar kamienicy w centrum miasta. Ewakuowano 9 mieszkańców. Na szczęście - poza jedną osobą, która ma poparzoną rękę - nikomu nic się nie stało. Budynek czasowo został wyłączony z użytkowania.

R E K L A M A


Pożar kamienicy przy ul. 17 Stycznia w Rawiczu (przy skrzyżowaniu z ul. Szarych Szeregów) wybuchł wczoraj około 23.00. Zarzewie ognia najprawdopodobniej powstało na poddaszu budynku. Ewakuowano 9 osób - 5 mieszkańców kamienicy objętej pożarem i 4 z przyległego budynku - informuje portal rawicz24.pl [ZOBACZ TUTAJ]

Jak ustaliliśmy, w nocy na miejscu był Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego. Zdecydował o czasowym wyłączeniu kamienicy z użytkowania, m.in. ze względu uszkodzenia dachu budynku, odłączoną instalację elektryczną oraz gazową. 

Trzy osoby - spośród poszkodowanych w pożarze - zostały zakwaterowane w hotelu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rawiczu. - Prawdopodobnie zostaną tam do poniedziałku - informuje Mateusz Domagała z Centrum Informacyjnego Burmistrza. 

Straty nie zostały jeszcze oszacowane, ale są spore. ZOBACZ TUTAJ

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A