R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Wielkopolska. Czeka nas upalne lato ale z gwałtownymi burzami i nawałnicami

› Aktualności› Wydarzenia 8 miesięcy temu    22.05.2018
komentarzy 5 ocen 9 / 78%
A A A
 fot.  AccuWeather

Pogoda. Wielkopolska. Pogoda na lato 2018. Jakie będzie lato 2018 roku

 

R E K L A M A

 

 

Amerykańscy synoptycy z AccuWeather pokazują pierwsze prognozy dotyczące nadchodzącego sezonu letniego. Ważne, szczególnie dla tych, którzy letnie urlopy chcą spędzić w domach, ewentualnie w miejscowościach wypoczynkowych na terenie Polski.

 

Dobra informacja jest taka, że jak przystało na lato pogoda będzie upalna. Synoptycy przewidują , że termometry od czerwca do sierpnia będą pokazywać w całej Europie temperaturę w okolicach od 32 stopni Celsjusza do nawet 38 stopni.

 

Zła, że wysokim temperaturom mogą towarzyszyć nagłe zjawiska atmosferyczne. Wielkopolanie wciąż mają w pamięci nawałnicę, która spustoszyła część regionu 11 sierpnia ubiegłego roku [ZOBACZ TUTAJ].

 

„Od czerwca do sierpnia przewiduje się silne burze z powodu zderzenia ciepłych mas powietrza występującego w całym regionie. Gwałtowne zjawiska atmosferyczne mają uderzyć w Polskę, Czechy i Białoruś – podaje portal radiazet powołują się na pogodową witrynę. „Wśród zagrożonych miast AccuWeather wymienia m.in.: Pragę, Wrocław, Warszawę, Monachium, Wilno, Wiedeń, Rzym i Mińsk. Burzom towarzyszyć mają silne wiatry, grad i powodzie.

 

Według synoptyków burzowe epicentra mają pojawiać się przede wszystkim we Wrocławiu i w Warszawie, ale nie można wykluczyć, że na zniszczenia narażone będą również sąsiednie miejscowości.

- Spodziewać możemy się gradu, a tam, gdzie burze będą naprawdę intensywne, tworzyć się mogą tornada. Po przejściu takiej nawałnicy temperatura nieco spadnie, ale ochłodzenia nie będą długotrwałe - podaje dziennikzachodni.
 

 

 

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 7 głosów: 9 (78%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ galken
8 miesięcy temu 5
Leje deszcz p/s: https://colorswitch2.com...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ posduar
8 miesięcy temu ocena: 71%  4
Najlepiej sterować zastraszonym ludem. Wiec zgodnie z tym najpierw się ludzi straszy a potem ogłasza sukces ze się przeciwdziała i to przynosi skutki. To samo dotyczy polskiego rządu. Zastraszeni ludzie to ludzie posłuszni.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hdikk
8 miesięcy temu ocena: 60%  3
pamiętaj tylko PIS
~ Olo
8 miesięcy temu ocena: 86%  2
Co roku to samo
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mój nick
8 miesięcy temu ocena: 83%  1
brak słów
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A