R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Wielkopolska. Minister odwiedzi tereny zniszczone w nawałnicy

› zwielkopolski24 9 miesięcy temu    16.08.2017
komentarzy 1 ocen 3 / 67%
A A A
 fot. MSWiA

Dzisiaj (środa, 16 sierpnia) szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak spotka się z samorządowcami z wielkopolskich gmin najbardziej dotkniętych nawałnicami - informują służby wojewody. [ZOBACZ TUTAJ]

R E K L A M A

 

- Spotkanie ministra i wojewody wielkopolskiego Zbigniewa Hoffmanna z samorządowcami rozpocznie się o godzinie 12:00 w sali Witolda Celichowskiego w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim - informuje Tomasz Stube kierownik oddziału Mediów i Komunikacji Społecznej w Gabinecie Wojewody.  

 

Tematem rozmów ma być pomoc poszkodowanym mieszkańcom. W spotkaniu wezmą udział między innymi burmistrzowie: Jaraczewa - Dariusz Strugała, Borku Wlkp. - Marek Rożek oraz Miejskiej Górki - Karol Skrzypczak. 

 

Po południu minister Błaszczak odwiedzi Gniezno, gdzie o godz. 14:00 zapozna się z uszkodzeniami katedry gnieźnieńskiej i spotka się z rodzinami poszkodowanymi w nawałnicach.

Ok. 14:30 zaplanowany jest briefing szefa MSWiA przed halą sportową przy ul. Sobieskiego.
 

R E K L A M A
+ 2 głosów: 3 (67%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ wio
9 miesięcy temu 1
Dopiero dziś ? prawie tydzień po burzy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A