R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Włamali się domu, po wejściu policji schowali się za szafą

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    12.02.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Policja Wielkopolska

Wielkopolska. Grodzisk Wielkopolski. Mężczyźni włamali się do domu. Włamywacze z Grodziska Wielkopolskiego. Policja.

 

R E K L A M A

 

Około godziny 21:00, 8 lutego br., do właścicielki jednego z domów w Grodzisku Wielkopolskim zadzwonił sąsiad z informacją, że najprawdopodobniej do jej domu ktoś się włamał. Kobieta powiadomiła o tym policję i wraz z funkcjonariuszami udała się na miejsce.

 

W domu panował bałagan, a w jednym z pomieszczeń policjanci zauważyli mężczyznę z kapturem na głowie, który schował się za szafą. Mężczyzna zaatakował funkcjonariuszy, którzy natychmiast go obezwładnili. Drugi sprawca ukrył się we... wnęce szafy. Policjanci bez problemu go obezwładnili i przetransportowali do radiowozu.

 

Włamywaczami okazali się mieszkańcy Grodziska Wielkopolskiego. 28 i 46 letni mężczyźni już wcześniej trafili do policyjnych statystyk.

 

Właścicielka oszacowała straty na kilka tysięcy złotych, jednak znaczna część skradzionych przedmiotów została już odzyskana. Policja dalej prowadzi czynności w tej sprawie.

Mężczyznom grozi teraz nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A