R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Wojsko walczy z wielkim pożarem [ZOBACZ ZDJĘCIA]

› zwielkopolski24› Wielkopolska 4 miesiące temu    23.01.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. facebook/ 16. jarociński batalion remontu lotnisk

Wielkopolska. Kolejny pożar wysypiska w Pyszącej (powiat śremski). Ministerstwo Obrony Narodowej. Na miejsce wysłano wojsko. 

 

 

R E K L A M A

Wysypisko śmieci w miejscowości Pysząca (powiat śremski) stanęło w płomieniach już szósty raz w ciągu roku. Ostatni pożar wybuchł 12 stycznia w sobotę [CZYTAJ TUTAJ][KLIK] 

  

W środę (16 stycznia) na miejsce zdarzenia przyjechał wojewoda wielkopolski, który poinformował, że złożył wniosek do Ministerstwa Obrony Narodowej o wsparcie sił strażackich wojskiem [CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ]. 

 

Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak podpisał decyzję o skierowaniu wyznaczonych sił i środków do udzielenia pomocy w dogaszaniu pożaru wysypiska śmieci w Pyszącej (powiat śremski). 

Ogień objął tam kilka tysięcy metrów kwadratowych terenu. 

 

CZYTAJ TAKŻE: W zakładzie produkującym głośniki ulatniają się substancje. Nie żyje jedna osoba [KLIKNIJ]

 

Od piątku (18 stycznia) na miejscu zdarzenia żołnierze z 16. Batalionu Remontu Lotnisk z Jarocina wspierają strażaków w dogaszania pożaru. Wojsko zapewniło sprzęt na podwoziu gąsienicowym: spychacze i koparki. 

Strażacy nie ukrywają, że brakowało im tego sprzętu. Co prawda płomieni ognia już nie widać, ale za to zadymienie wciąż było bardzo duże. 

 

ZOBACZ ZDJĘCIA Z AKCJI W NASZEJ GALERII. 

 

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (7)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
  ~ Troll
  4 miesiące temu 7
  Tydzień coś tam porobili I tyle
  ~ WOT tylko na pokaz
  4 miesiące temu 6
  A gdzie są wojska obrony terytorialnej. To miały być ich zadania, klęski żywiołowe, katastrofy, plagi. Co poszło nie tak?
  ~ @!%#$
  4 miesiące temu 5
  My się z tym męczymy i trujemy a komuś pieniążki spływają na konto. Czemu tym się nie zajmuje prokuratura?
  ~ Sławek
  4 miesiące temu 4
  Kolejny redaktor i kolejny portal kopiuje tylko tekst z innych stron nie czytając go w ogóle i kolejny raz można przeczytać bzdury. Od Jarocinskiej po tvn24. W Jarocinie jest Batalion nie Brygada! Ale przecież tak ciężko przeczytać tekst przed skopiowaniem i zatwierdzeniem newsa... Eh amatorka na każdym kroku.
  ~ Czytelnik
  4 miesiące temu 3
  Najbardziej dziwi mnie fakt, że prokuratura nie wszczęła jeszcze śledztwa w tej sprawie. Nie jest normalne, żeby wysypisko śmieci w ciągu roku paliło się 6 razy. Najbardziej współczuję ludziom mieszkającym w okolicy wysypiska. Oddychać taka toksyczną mieszanką nie jest zapewne zdrowe.
  R E K L A M A
  ~ Soldat
  4 miesiące temu 2
  16 batalion.... redaktorzyno !!!!
  ~ Soldat
  4 miesiące temu 1
  16 batalionu a nie brygady !!!!!!
  R E K L A M A
  R E K L A M A