ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AGoogle Projekt A1

Wóz strażacki wystawiony na licytację WOŚP!

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    8.01.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały OSP Lusowo

Wielkopolska. Luskowo. Maniek. Ochotnicza Straż Pożarna. OSP Luskowo. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. WOŚP. Powiat poznański.

 

 

Podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy licytowany będzie "MANIEK" - wóz strażacki, który oddział Ochotniczej Straży Pożarnej Lusowo przekazał na aukcję WOŚP.

 

Pojazd służył w naszej jednostce bardzo długo, był wierny i zawsze gotów do akcji. Uratował życie mnóstwa osób oraz chronił ludność i mienie Lusowa i okolic. Stąd przywiązujemy mocny sentyment do naszego wozu - mówią o pojeździe druhny i druhowie OSP.

 

Wóz będzie można licytować 14 stycznia 2018 r. podczas finału organizowanego przez sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnowie Podgórnym (hala Ośrodka Sportu i Rekreacji, ul. Nowa 15, Tarnowo Podgórne, powiat poznański).

 

 

Wszystkich zainteresowanych zakupem wozu strażackiego GBA Star 244 zapraszamy do udziału w licytacji, która zacznie się o godzinie 19:00.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!