ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Wujek okradł 9-latkę z biżuterii, którą dziewczynka dostała na pierwszą komunię...

› zwielkopolski24 ponad rok temu    10.06.2018
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. krotoszynska.pl

Wielkopolska. 9-latka na długo zapamięta swoją Pierwszą Komunię Świętą. I powodem do tego wcale nie będzie doniosłość tej chwili, tylko zuchwałość jej wujka. Ten 37-latek zszokował najbliższych okradając siostrzenicę z biżuterii, którą dostała na wspomnianą uroczystość komunijną.

 

 

Do zdarzenie doszło w Krotoszynie. Dziewczynka nie nacieszyła się długo prezentem, bo tuż po powrocie z wakacji jej rodzice zauważyli brak drogocennej biżuterii. Matka 9-latki zgłosiła więc kradzież policji - informuje portal krotoszynska.pl [TUTAJ]

- Stwierdziła, że w trakcie jej nieobecności, gdy była na wakacjach, z jej domu zniknęła droga biżuteria. Była to pamiątka z I Komunii Świętej córki – mówi Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji.

Kobieta wyceniła skradzione przedmioty na około 1.700 zł.

 

Policjanci po kilku dniach zatrzymali 37-latka z Krotoszyna. Jakież było zdziwienie, kiedy okazało się, że na błyskotki połasił się brat zgłaszającej – czyli wujek 9-latki.

- Mężczyzna sprzedał skradzione przedmioty u jubilera, podając się za ich właściciela – wskazuje rzecznik policji. Krotoszynianin usłyszał dwa zarzuty – kradzieży i wprowadzenia w błąd jubilera.

Jak kończy się ta bulwersująca historia? ZOBACZ TUTAJ 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.
~ hhigghj
ponad rok temu ocena: 100%  7
pewnie jakiś pieprzony alkoholik
~ Ciekawska
ponad rok temu ocena: 0%  6
Paulina?
~ pegaz
ponad rok temu ocena: 75%  5
A, teraz "skarbówka" naliczy jeszcze podatek.Ps. złodziej pozostanie złodziejem , i będzie kradł ,czy to rodzina czy nie. PS 2. ` 123 - zależy od rozpoczęcia szkoły, wnuczek miał 9 lat , a wnuczka w Poznaniu 10.
~ Ja
ponad rok temu ocena: 100%  4
Wstyd jak mozna okrasc dziecko i to dziecko swojej siostry skandal chciwosc ludzi jest poprostu zenujaca
~ 123
ponad rok temu ocena: 11%  3
Panie Redaktorze wydaje mi się że do Komunii przystępują dzieci w wieku 10 lat. Pozdrawiam.
~ Goob
ponad rok temu 2
To jest tylko decyzja rodzicow w jakim wieku. Jesli poprosza a proboszcz parafii sie zgodzi dziecko w klasie pierwszej czyli 7 letnie moze przystapic do Komuni- w naszej parafii tak jest. P.s. a coma wiek dziecka do takiego postepowania
~ wędrowiec
ponad rok temu ocena: 100%  1
Oj wujek! Wstyd na caly Krotoszyn.