R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Wygrali Jarocin zagrają na dachu. Rock&roll na Iglicy!

› Aktualności› Wydarzenia 9 miesięcy temu    18.05.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Wielkopolska. Po raz pierwszy w historii na targowej Iglicy odbędzie się koncert. I to nie byle jaki, w samym sercu Międzynarodowych Targów Poznańskich wystąpią bowiem laureaci najstarszego polskiego festiwalu rockowego Jarocin Festiwal - zapowiada organizator i zaprasza. Startujemy w piątek, 18 maja o 16:00. Nie może Was tutaj zabraknąć!

 

R E K L A M A

Co łączy poznańską Iglicę, Pyrkon i Jarocin Festiwal? Niepowtarzalność i prawdziwy rock&roll! Dlatego już jutro o 16:00 na dachu budynku zagrają na żywo artyści z Decadent Fun Club, którzy mimo młodego wieku, zdołali już nieźle namieszać na polskiej scenie muzycznej.

 

DFC mogą pochwalić się serią udanych koncertów m.in. w studiu im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie, podczas benefitu na Paradę Równości w Warszawie, Spring Break Festival w Poznaniu, Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane 24 oraz pierwszym zagranicznym koncertem na Pop-Kultur Festival w Berlinie. Jako zwycięzcy jarocińskich Rytmów Młodych jesienią 2017 roku zagrali u boku Krzysztofa Zalewskiego podczas trasy „Złoto”.

 

Wyjątkowy koncert zainauguruje współpracę legendarnego polskiego festiwalu muzycznego
i największego europejskiego festiwalu fantastyki Pyrkon, w ramach której oba wydarzenia zyskały rockandrollową nutę i sporą dawkę magii.

Iglica MTP

Piątek, 18 maja, godzina 16:00

LIVE

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Pik
9 miesięcy temu ocena: 100%  1
Dlaczego taka późna promocja???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A