ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Wypadek na drodze krajowej. Radiowóz zderzył się z osobówką

› zwielkopolski24› Wielkopolska miesiąc temu    6.12.2019
Redakcja
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A

Powiat pleszewski. Na drodze krajowej doszło do zderzenia dwóch samochodów. Wśród nich jest radiowóz Służby Więziennej.

 

 

 

Do zdarzenia doszło dziś rano na drodze krajowej nr 12 - pomiędzy Kucharami a Macewem. Zderzyły się dwa pojazdy - wśród nich jest radiowóz Służby Więziennej - poinformował portal zpleszewa.pl.

 

- Kierowca skody, mieszkaniec Kalisza, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i zderzył się z samochodem marki ford focus, którym kierował mieszkaniec Kalisza i samochodem ciężarowym marki scania, który prowadził mieszkaniec Konina. Droga jest zablkowana, zorganizowane są objazdy. W zdarzeniu uczestniczył pojazd służby więziennej - asp. Monika Kołaska, KPP Pleszew.

 

Do szpitala trafiły cztery osoby. 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ sołtys
miesiąc temu ocena: 100%  1
Radiowóz, samochód policyjny – oznakowany w jednolity sposób samochód z zamontowanym systemem ostrzegania świetlnego i dźwiękowego używany przez policję. Może to być pojazd produkowany seryjnie lub zmodyfikowany na specjalne zamówienie, wyposażony często w mocniejszy silnik i dodatkowe wyposażenie. Wikipedia W zdarzeniu drogowym brał udział nie radiowóz a pojazd służby więziennej.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji