R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Wypadek w zakładzie. Mężczyzna chciał naprawić maszynę. Zginął przygnieciony

› Aktualności› Na sygnale ponad rok temu    9.02.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. Uniwersalne portalu

Wielkopolska. Policja pod nadzorem prokuratury bada okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło na terenie jednej z firm. 52-letniego pracownika zakładu przygniótł element naprawianej maszyny.

 

R E K L A M A

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem 8 lutego. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Śremie został powiadomiony o tym, że na terenie jednej z firm doszło do wypadku przy pracy.

- Na miejsce natychmiast udali się policjanci Wydziału Kryminalnego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 51-letni mieszkaniec Śremu, będący pracownikiem firmy, dokonywał naprawy urządzenia na terenie zakładu i został przygnieciony przez element naprawianego urządzenia. Mężczyzna zmarł w wyniku poniesionych obrażeń ciała – informuje Ewa Kasińska z KPP w Śremie.

Policja powiadomiła o zdarzeniu prokuratora i Państwową Inspekcję Pracy w Poznaniu. Śledczy przeprowadzili oględziny miejsca wypadku, przesłuchali świadków zdarzenia oraz zabezpieczyli niezbędną dokumentację.

- Na polecenie prokuratora ciało mężczyzny przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej w Poznaniu. Obecnie wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia badają policjanci Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Śremie – dodaje rzecznik.

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A