ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Wyrzucili go z czwartego piętra bo był winny 150 złotych

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    12.06.2018
komentarzy 7 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. Komenda Miejska Policji w Koninie

Wielkopolska. Komenda Miejska Policji w Koninie. Wypchnęli mężczyznę przez okno.

 

 

150 zł - o taką kwotę doszło niemal do tragedii w jednym z konińskich mieszkań. W czerwcowe, sobotnie popołudnie trzech mieszkańców Konina w wieku od 20 do 25 lat wtargnęli do jednego z mieszkań na czwatym piętrze.

Po wejściu do środka, napastnicy zażądali od właściciela oddania 150 zł. Jednak po chwili bardziej zainteresował ich 55" telewizor wraz z głośnikami kina domowego. Powiedzieli, że do długu zostało dodane jedno zero i zabrali drogocenny sprzęt. Właściciel wycenił telewizor na 4000 zł.

 

CZYTAJ TAKŻE: 16-latek napadł z kolegą na sklep z nożem w ręku [KLIKNIJ]

 

Jednak kiedy jeden z mężczyzn poszedł przestawić auto, wtedy w mieszkaniu doszło do szarpaniny. W efekcie czego 24-letni właściciel mieszkania został wypchnięty przez okno. Mężczyzna miał sporo szczęście, że przeżył, ponieważ jego mieszkanie znajdowało się na 4 piętrze. Ranny trafił do konińskiego szpitala.

Policjanci zatrzymali trzej sprawców w wieku 20, 24 i 25 lat już kilkanaście godzin później. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Dwa dni później usłyszeli dwa zarzuty - wymuszenia rozbójniczego oraz usiłowania rozboju.

Zatrzymani nie przyznali się do zarzucanych czynów, jednak materiał dowodowy pozwolił prokuraturze skierować wniosek o 3-miesięczny areszt dla 24 i 25-latka.

Mężczyznom grozi 8 i 10 lat pozbawienia wolności.

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.
~ Janko Valski
ponad rok temu ocena: 36%  5
Długi się zwraca. Bardzo dobrze, że dali mu nauczkę. Odrobina prywatnej sprawiedliwości jeszcze nikomu nie zaszkodziła, bo państwo w'ogóle sobie z tym nie radzi.
~ Lopen
ponad rok temu ocena: 0%  4
Powiedzieli, że do długu zostało dodane jedno zero i zabrali drogocenny sprzęt. Właściciel wycenił telewizor na 4000 zł.! https://happywheels24.com...
~ Ziobro czyni dobro
ponad rok temu ocena: 82%  3
Mam nadzieje że dostaną górny pułap kary .
~ Taka prawda
ponad rok temu ocena: 71%  2
Wypchnięcie z 4. piętra zakwalifikowane jako usiłowanie rozboju? Żart? Ciekaw jestem jakby tak wypchnęli z pierwszego piętra, a nawet z parterowego okna, ojca ministra 'zero', jaka wtedy byłaby kwalifikacja czynu...
~ Kolo
ponad rok temu ocena: 85%  1
Za takie coś na 20 lat do puchy ich wsadzić i codziennie rano wpierdol do picia kawa zbożowa i suchy chleb