ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Wywalczyli podwyżki dla pracowników. Porozumienie po trzech miesiącach

› zwielkopolski24› Wielkopolska 4 miesiące temu    5.12.2017
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Media społecznościowe

Poznań. Negocjacje. Podwyżki dla pracowników. Volkswagen Poznań. Związki zawodowe. Solidarność. Wielkopolska

R E K L A M A

 

 

4 grudnia 2017 roku zostało zawarte porozumienie między Volkswagen Poznań, a Związkiem Zawodowym "Solidarność" w zakresie warunków płacowych.

 

Negocjacje trwały 3 miesiące i zakończyły się następującymi ustaleniami:

Pracownicy w VW Poznań otrzymają podwyżkę płacy zasadniczej o ponad 1000 zł. Podwyżka ta zostanie wprowadzona etapami od stycznia 2018, a końcowa wartość będzie osiągnięta po 25 miesiącach. Nowa premia indywidualna wzrasta o 60 procent, do 200 złotych miesięcznie. Dodatkowo utrzymano także bonus wakacyjny i bonus świąteczny.

 

Dodatkowo z okazji jubileuszu 25-lecia Volkswagen Poznań, przyznano specjalny bonus w wysokości 6500 złotych dla wszystkich pracowników, z conajmniej rocznym stażem.

 

 

 Po 3 miesiącach negocjacji udało nam się zawrzeć porozumienie w zakresie warunków płacowych w Volkswagen Poznań, które z naszej strony jest możliwe do zaakceptowania pod względem ekonomicznym i bezpieczne w dłuższym okresie planowania - podkreśla Jens Ocksen, prezes Zarządu Volkswagen Poznań.

 

 

Volkswagen Poznań w swoich czterech zakładach w Poznaniu, Swarzędzu i Wrześni zatrudnia ponad 10 tysięcy pracowników. Przez prawie 25 lat w zakładach Volkswagen Poznań powstało blisko 3 miliony pojazdów, które trafiają do odbiorców na całym świecie.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ pracownik
4 miesiące temu ocena: 38%  1
W rzeczywistosci wyglada to całkiem inaczej. Pozdrawiam ludzi którzy dostali dzisiaj kartke z wypłąta i wywalili wielkie oczy jak nas pieknie "WIEŚWAGEN" Załatwił.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A