ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Z rzeki wyłowiono zwłoki poszukiwanego mężczyzny

› zwielkopolski24› Wielkopolska 2 miesiące temu    15.08.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Pixabay

Wielkopolska. Komenda Miejska Policji w Kaliszu. Z rzeki wyłowiono ciało poszukiwanego mężczyzny. 

 

 

 

Wczoraj (13 sierpnia) około godziny 8.00 przy Villi Calisia w Kaliszu zauważono w rzece obiekt przypominający ludzkie zwłoki. Na miejscu pojawili się strażacy i policjanci. Okazało się, że przypuszczenia były trafne.

Na brzeg wydobyto ciało. Okazało się, że był to 35-letni mieszkaniec Opatówka. Mężczyzna był poszukiwany od soboty (10 sierpnia), kiedy to przyjechał do Kalisza autobusem KLA i od tego czasu rodzina straciła z nim kontakt.

 

CZYTAJ TAKŻE: Nie żyje 85-latek. Wypadł z szóstego piętra w szpitalu [KLIKNIJ]

 

- Unoszące się na wodzie ciało zauważyła we wtorek, 13 sierpnia rano pracownica Urzędu Miasta Kalisza. Około godz. 9.00 strażacy zwodowali łódź i wyciągnęli zwłoki na brzeg. – To 35-latek z gminy Opatówek, którego zaginięcie zgłosiła wczoraj rodzina – potwierdza asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu dla portalu infostrow.pl.

 

Z ustaleń policji wynika, że po godzinie 3.00 nad ranem mężczyzna wyszedł z jednego z lokali gastronomicznych nieopodal Parku Miejskiego, później monitoring zarejestrował go przy Centrum Kultury i Sztuki. W poniedziałek zgłoszono jego zaginięcie.

Ciało zabezpieczono do sekcji.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!