ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Zabił kobietę w Poznaniu. Sprawca był bardzo brutalny. Szuka go policja

› Aktualności› Na sygnale ponad rok temu    22.09.2018
Redakcja
komentarzy 0 ocen 3 / 67%
A A A
 fot. Uniwersalne portalu

Poznań. Wielkopolska. Kronika policyjna. Wielkopolska kronika policyjna. Morderstwo w Poznaniu. Udusił kobietę

 

W pobliżu mostu Rocha w Poznaniu znaleziono ciało 75-letniej mieszkanki miasta. Została zamordowana. Policja poszukuje sprawcy. Poznańskie media donoszą, że morderca działał niezwykle brutalnie. 

 

- Policja przegląda monitoring. Na ciele kobiety stwierdzono liczne obrażenia. Z obrażeń stwierdzonych w czasie sekcji zwłok wynika, że sprawca działał w brutalny sposób. Obecnie, na tym etapie śledztwa, najważniejsze są czynności operacyjne wykonywane przez policję. Mundurowi zabezpieczyli ślady - powiedział  rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu Michał Smętkowski cytowany przez Radio Poznań. 

 

Odnaleziona jest 75-letnią mieszkanka osiedla Jagiellońskiego w Poznaniu. Policja, zasłaniając się dobrem śledztwa, nie udziela szerszych informacji na temat zdarzenia. Wiadomo, że kobieta ubiegłej niedzieli wyszła z domu i już do niego nie wróciła. Z medialnych doniesień wynika, że nie kontaktowała się również z rodziną. 

+ 2 głosów: 3 (67%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Sumienie
ponad rok temu 3
Co się dzieje z niektórymi ludźmi? ???? Czy już zatracili.hierarchie wartości i człowieczeństwo.A gdzie jest ich sumienie? ??Niech. ten sprawca zbrodni pomyśli czy też chciałby w tal okrutny i brutalny sposób stracić życie ???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jan
ponad rok temu 2
wg mnie jest to osoba ktorej sie klocki we lbie pomieszaly, a pomagaja temu gry i tv.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sumienie
ponad rok temu 1
A gdzie ten morderca miał sumienie ????czy tez chciałby być tak brutalnie być zamordowany?? jak to zrobił starszej osobie. Zagubil hierarchie wartości
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji