R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Zabójstwo czy nieszczęśliwy wypadek? Znaleziono ciało 35-latka w Poznaniu [AKTUALIZACJA]

› zwielkopolski24› Wielkopolska 9 miesięcy temu    10.01.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Wielkopolska. Poznań. Zwłoki mężczyzny. Ulica Widawska. Zabójstwo w Poznaniu.

R E K L A M A

 

 

Na ulicy Widawskiej w Poznaniu w nocy z 6 na 7 stycznia miało dojść do włamania/zabójstwa młodego chłopaka.

 

Był to chłopak niezwykle spokojny, więc sprawa jest tym bardziej tajemnicza - napisał jeden z czytelników do redakcji epoznan.pl

 

Patrycja Banaszak z poznańskiej policji potwierdza, że około 1.00 w nocy z soboty na niedzielę odnaleziono ciało 35-letniego mężczyzny, ale obecnie sprawą zajmuje się prokuratura.

 

Z nieoficjalnych informacji jakie podaje epoznan.pl wynika, że rzeczywiście było to zabójstwo.

 

 

[AKTUALIZACJA 10.01.2018]

Prokurator rejonowy z poznańskiego Nowego Miasta wyjaśnił, że ciało 35-letniego mężczyzny ujawniono w nocy z piątku na sobotę. W związku z tą sprawą zatrzymano mężczyznę, na którego sąd nałożył środek tymczasowego aresztowania.

 

Przeprowadzona sekcja zwłok wykazała, iż do śmierci mężczyzny przyczyniły się działania osób trzecich. W sprawie wszczęto postępowanie o przestępstwo z art. 148 par. 1 kk (Kto zabija człowieka, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności) - powiedział dla epoznan.pl, prokurator Jacek Duszyński.

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A