ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Zabójstwo psa? Zwierzę znalezione z raną postrzałową

› zwielkopolski24› Wielkopolska 5 miesięcy temu    17.09.2019
Redakcja
komentarzy 15 ocen 32 / 6%
A A A
 fot. krotoszynska.pl

Wielkopolska. Mieszkańcowi gminy Rozdrażew (powiat krotoszyński) z terenu posesji uciekł Labrador. Mężczyzna rozpoczął poszukiwania psa.

 

 

 

 

Kilka godzin później, na polu, znalazł martwego czworonoga. Pies miał ranę postrzałową - poinformował portal krotoszynska.pl. 

 

- Zostaliśmy powiadomieni, że właściciel znalazł swojego psa na polu w gminie Rozdrażew, ok. 40 metrów od zabudowań. Pies był martwy, miał ranę postrzałową - mówi Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji.

 

Na miejsce udał się lekarz weterynarii, technik kryminalistyki i grupa dochodzeniowo - śledcza. 

 

CZYTAJ TAKŻE: Zaginął Tomasz Kuna. Może przebywać w Poznaniu lub Koninie [KLIKNIJ]

 

- Weterynarz z Inspekcji Weterynaryjnej potwierdził, że doszło do postrzelenia psa. Zabezpieczono ciało psa do oględzin. Wyjaśniamy tę sprawę - dodaje Piotr Szczepaniak.

 

Funkcjonariusze sprawdzają, czy na tym terenie nie odbywały się polowania, rozpytali także sąsiadów. 

 

- Na chwilę obecną nieustalony sprawca, najprawdopodobniej z broni myśliwskiej, zastrzelił biegającego po polu psa - wskazuje rzecznik krotoszyńskiej policji. 

 

 

 

+ 2 głosów: 32 (6%) 30 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (15)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.
~ zdjęcie z dupy
5 miesięcy temu ocena: 100%  15
a zdjęcie z dupy, bo inny pies najechany przez samochód, pewnie komuś przy aucie szkód narobił, potrzaskał lampę lub uszkodził bo właściciel nie pilnował go, taki właściciel nawet po najechaniu psa na wyj....e bo nawet często takie psy po najechaniu leżą miesiąc w rowie i nikt tego nie zabiera - ludzie to jest chore, powinno się zabraniać posiadania psów ludziom nieodpowiedzialnym
~ Piessss
5 miesięcy temu ocena: 9%  14
Kto częściej atakuje człowiek czy pies?..... Odpowiedź - człowiek i nie ma tutaj nic więcej do dodania.
~ Labrador
5 miesięcy temu ocena: 9%  13
Żal psiaka, kogo niby miałby zaatakować na polu? Mysz?!!! Kto strzela do zwierząt równie dobrze może strzelić do człowieka to życie i to życie. Labrador groźny - śmieszne.....
~ ROMAN
5 miesięcy temu ocena: 79%  12
JESTEM PRZECIWNIKIEM MYŚLIWYCH ALE W TYM PRZYPADKU ZROBIŁ DOBRZE. DUŻY UCIEKAJĄCY PIES MOŻE BYĆ NIEOBLICZALNY. MÓGŁ ROZSZARPAĆ DZIECKO IDĄCE ZE SZKOŁY LUB PRZYPADKOWEGO CZŁOWIEKA. MYŚLIWY ZLIKWIDOWAŁ ZAGROŻENIE A WŁAŚCICIEL JEST SAM WINNY ŻE NIE PILNUJE ODPOWIEDNIO PSA I NIE ZABEZPIECZA POSESJI PRZED UCIECZKĄ ZA CO POWINIEN BYĆ UKARANY WYSOKIM MANDATEM.
~ Grrrrrr
5 miesięcy temu ocena: 15%  11
A skąd wiesz że ten pies uciekał. Niech siebie zlikwiduje bo strzelał w stronę budynków to wolno.
~ Iiiiiiiiiii
5 miesięcy temu ocena: 15%  10
Mandat należy się temu co zabił psa. Pies był rasy lablador jest to rasa bardzo spokojna i łagodna. A strzelanie w stronę budynków to wolno wtedy mogło dojść do tragedii jak by trafił dziecko lub kogoś innego.
~ Piko
5 miesięcy temu ocena: 18%  9
Mam labradora i ten pies ludzia krzywdy nie zrobi nigdy .a tak apropo temu co zrobił krzywde temu psu na polu to gacie mu sciagnac i srutem po dupie szczrlac co za ludzie do zwierzyny strzelac
~ PIT BULL
5 miesięcy temu ocena: 94%  8
JA MAM NA POSESJI OBOK TEORETYCZNIE ŁAGODNEGO PSA RASY BERNEŃSKI PASTERSKI .... TEORETYCZNIE JEST ŁAGODNY ... W PRAKTYCE AGRESYWNY PIES ZABÓJCA. ATAKUJE WSZYSTKICH NAWET PRZEZ PŁOT AŻ MU PIANA Z PYSKA LECI.
~ Bobo frutti
5 miesięcy temu ocena: 100%  7
Ostatnio w okolicy ul. Rzymskiej w zielonej łące zostałem zaatakowany przez rotwailera. Właściciel ma wyj...e i pies często tam biega po ulicy, ciekaw jestem kiedy kogoś pogryzie i zrobi krzywdę, to samo jadąc rowerem przez smieja młyn, w okolicy starej elektrowni biegają wilczury i gonią ludzi jadących na rowerze
~ bronek
5 miesięcy temu ocena: 77%  6
Swoją drogą ciekaw jestem skąd wiadomo że to była rana postrzałowa a nie np od wideł czy noża? MOże ten pies kogoś napadł i się człowiek bronił czym miał pod ręką, czyżby zrobiono sekcję zwłok i wyciągnięto kulę przed przyjazdem prokuratora i grupy dochodzeniowo - śledczej? To się kupy nie trzyma.
~ olgierd
5 miesięcy temu ocena: 92%  5
A CZEMU MÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ SKASOWANY? Pisałem, że policja i straż miejska powinna się przejechać czasem po okolicy i dać mandaty tym co psy puszczają luzem, strach na spacer z dziećmi iść czy rowerem jechać. Karać tych co swoich psów nie pilnują zanim stanie się tragedia. Komuś z redakcji przeszkadza moja opinia?
~ OMG
5 miesięcy temu ocena: 97%  4
redaktorzyna pewnie sam puszcza swego burka na ulice i dlatego cenzuruje, co za wstyd, żeby redaktor kasował komentarze
~ zi
5 miesięcy temu ocena: 83%  3
Parodia. Właściciel nie upilnował psa mandat jeszcze powinien dostać. Dobrze że nie trafił na jakieś niewinne dziecko ten pies różnie się to mogło skończyć
~ Uuuuui
5 miesięcy temu ocena: 6%  2
Lablador to spokojna i łagodna rasa nie rób z tego psa psa mordercę. Nie wolno zabić psa gdzie kolwiek on by był i tyle. Czy na polu czy gdzie. A myśliwy był za pewny siebie to teraz ma za swoje.
~ Kasztan
5 miesięcy temu ocena: 15%  1
Beznadziejny jest Twoj komentarz.Psy mają to do siebie ze czasami uciekają-to raz.Dwa zapoznaj sie z usposobieniem labradorów i ich podejsciem do ludzi,zwłaszcza dzieci.