ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Zachowywał się nerwowo. Okazało się, że prowadził pod wpływem narkotyków

› zwielkopolski24› Wielkopolska miesiąc temu    27.02.2020
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Wielkopolska. W Grodzisku Wielkopolskim zatrzymano do kontroli samochód osobowy. Zachowanie kierowcy wzbudziło podejrzenia mundurowych. Dlaczego? 

 

 

 

W ubiegłym tygodniu (18 lutego) mundurowi z Grodziska Wielkopolskiego zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Mitshubishi. Policjanci postanowili sprawdzić stan trzeźwości 45-letniego kierowcy. Po badaniu alkomatem okazało się, że mężczyzna nie jest pod wpływem alkoholu.

 

Zachowanie 45-latka wzbudzało jednak podejrzenia u funkcjonariuszy. Postanowili przeprowadzić pomiar narkotesterem. Tym raze wynik był zupełnie inny. Okazało się, że mężczyzna kierował pod wpływem narkotyków.

 

CZYTAJ TAKŻE: Pijany przyprowadził na koncert agresywnego psa [KLIKNIJ]

 

 

- Grodziscy policjanci na co dzień, poza sprzętem do szybkiego badania na zawartość alkoholu, korzystają również z nowoczesnych urządzeń do wykrywania narkotyków w organizmie. Odpowiedni narkotestery w bardzo krótkim czasie weryfikują, czy kontrolowana osoba nie zażywała wcześniej jakichkolwiek środków odurzających. Tak też było w tym przypadku - poinformował kom. Kamil Sikorski z KPP w Grodzisku Wielkopolskim.

 

Kierowca mitsubishi stracił prawo jazdy, a za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.