R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Zaginęła 41-letnia Maria Janowska. Kobieta mieszkała w Domu Pomocy Społecznej

› zwielkopolski24› Wielkopolska 7 miesięcy temu    1.10.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP Kościan

Wielkopolska. Zaginęła Maria Janowska. Mieszkanka gminy Mościszek (powiat kościański) wyszła z miejsca zamieszkania i do tej pory nie wróciła.

 

R E K L A M A

 

 

Trwają poszukiwania 41-letniej mieszkanki Mościszek (powiat kościański). Maria Janowska wyszła z miejsca zamieszkania 27 września około godziny 15.00. Do tej pory nie wróciła.

Kobieta mieszka w Domu Pomocy Społecznej w Mościszkach. Ustalono, że po wyjściu z ośrodka nikt z obsługi i pensjonariuszy jej nie widział. Ustalono również, że około 21:30 w dniu zaginięcia przebywała na terenie Lubinia (powiat kościański).

 

Rysopis zaginionej:

wzrost ok. 180cm, wiek – 41 lat, tęgiej budowy ciała, włosy ciemny blond do ramion. W dniu zaginięcia ubrana była w szarą kurtkę, beżowy sweter, spodnie beżowe i brązowe półbuty.

 

Wszystkie osoby, które posiadają informację o zaginionej są proszone o skontaktowanie się z jednostką policji w Kościanie pod numerem telefonu 65 5116 211 lub 997.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
~ Ja
7 miesięcy temu ocena: 100%  1
A jaka jest opieka w domu opieki Może ta pani ma problem z pamięci i. trudno jej wrócić do domu opieki Takie osoby potrzebują więcej troski zr względu na stan zdrowia bo choroby nikt nie chce sama przychodzi Życzę aby ya pani się odnalazła i przy pomocy życzliwych osób
R E K L A M A
R E K L A M A