ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A

Zaginęła 5-latka. Szukali jej sąsiedzi i policja. Tymczasem...

› zwielkopolski24 3 miesiące temu    8.08.2017
komentarzy 0 ocen 10 / 100%
A A A

Małżeństwo  wybrało się na spacer ze swoją 5-letnią córką. W pewnym momencie dziewczynka zniknęła im z oczu.

R E K L A M A

- Rodzina spacerowała, dziewczynka wysunęła się do przodu i zniknęła za zakrętem. Gdy rodzice doszli do tego miejsca - dziecka nigdzie nie było - wskazuje Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji.Do zdarzenia doszło w Krotoszynie. Rodzice 5-latki natychmiast powiadomili policję i zaalarmowali sąsiadów. - Praktycznie całe osiedle włączyło się w poszukiwania. Funkcjonariusze policji również szukali dziewczynki - dodaje Piotr Szczepaniak.

Okazało się, że 5-latka poszła do galerii. By kupić mamie sukienkę na imieniny. Na szczęście jedna z ekspedientek zwróciła uwagę na samotne dziecko chodzące po sklepach.

- Ekspedientka miała już informacje na temat tego, że dziewczynka jest poszukiwana. Zabrała więc dziecko i prowadziła ją w kierunku osiedla - relacjonuje rzecznik policji.

Po drodze kobietę idącą z dzieckiem zauważył patrol policji.

- Dziewczynka odpowiadała rysopisowi zaginionej, dlatego policjanci zatrzymali się i wspólnie z ekspedientką odwieźli dziecko do rodziców. Wszystko dobrze się skończyło - podkreśla Piotr Szczepaniak.

 

WIĘCEJ O SPRAWIE TUTAJ

R E K L A M A
+ 10 głosów: 10 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A