R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Zagroziła, że skoczy z piątego piętra. Zaalarmowała wszystkie służby

› Aktualności› Wydarzenia 7 miesięcy temu    5.07.2018
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. wwww.krotoszynska.pl

Kobieta przebywająca w hotelu zadzwoniła pod numer 112 z informacją, że… zamierza wyskoczyć z okna na piątym piętrze. Telefon uruchomił wszystkie służby w mieście.

 

R E K L A M A

O sprawie pisze portal krotoszyńska.pl [TUTAJ. Krotoszynianka przebywająca w krotoszyńskim hotelu „Krotosz” poinformowała służby ratunkowe, że chce popełnić samobójstwo. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy – kobieta zadzwoniła na policję, mówiąc, że połknęła dużą ilość tabletek. Skontaktowała się także z pogotowiem ratunkowym, prosząc o pomoc.

 

- Zespół Ratownictwa Medycznego z Krotoszyna pojechał do tej kobiety. Ta jednak nie chciała otworzyć drzwi i wpuścić medyków do środka – mówi Jakub Nelle, rzecznik prasowy Zespołów Ratownictwa Medycznego działających przy SP ZOZ w Krotoszynie.

Kobieta groziła także, że popełni samobójstwo, skacząc z balkonu na 5 piętrze hotelu.

- Policjanci natychmiast po otrzymaniu telefonu od kobiety pojechali na miejsce zgłoszenia. Pani początkowo nie chciała otworzyć drzwi do pokoju, negocjowaliśmy z nią – mówi Bartosz Karwik, zastępca rzecznika prasowego krotoszyńskiej policji.

 

W czasie, gdy policjanci negocjowali z mieszkanką Krotoszyna – pod hotelowym balkonem trwała akcja straży pożarnej. - Otrzymaliśmy zgłoszenie o próbie samobójczej. Dyżurny zadysponował do zdarzenia samochód gaśniczy oraz podnośnik hydrauliczny, na wyposażeniu którego znajduje się skokochron – wskazuje Tomasz Patryas, oficer prasowy państwowej straży pożarnej w Krotoszynie.

Strażacy rozłożyli pod balkonem skokochron.- To taka poduszka ratownicza, która - w razie gdyby pani skoczyła – uchroniłaby ją przed śmiercią – podkreśla Tomasz Patryas.

 

Na szczęście skokochron nie okazał się potrzebny. Po namowach policjantów krotoszynianka w końcu otworzyła drzwi i wpuściła ratowników medycznych.

- Zespół przebadał kobietę i zdecydował o przewiezieniu jej na Szpitalny Oddział Ratunkowy w celu dalszej diagnostyki - mówi Jakub Nelle.

[ZOBACZ ZDJĘCIA TUTAJ]

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ bogdan
7 miesięcy temu ocena: 100%  2
chyba do psychiatryka.., a nie na oddzial
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Umcyk umcyk
7 miesięcy temu 1
Skoczy z balonu ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A