ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Zamiast kwiatów na rocznicę banku, poproszeni zostali o wsparcie fundacji. Ile udało się zebrać?

› Aktualności› Wydarzenia 6 miesięcy temu    12.12.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Jakub Niewiada

Bank Spółdzielczy w Jarocinie przekazał 25 tys. Fundacji „Ogród Marzeń”. Pieniądze zasilą Fundusz Stypendialny "Kuźnia Młodych Talentów".

 

 

 

Z okazji 150-lecia istnienia i działalności Banku Spółdzielczego w Jarocinie, w listopadzie odbyła się uroczysta gala podsumowująca jego prace. ZOBACZ RELACJE WIDEO Z UROCZYSTOŚCI TUTAJ [KLIKNIJ].

Goście, którzy tłumnie przybyli na galę Banku Spółdzielczego, zostali poproszeni o nieprzynoszenie prezentów i kwiatów, a w zamian mogli wesprzeć finansowo fundusz stypendialny programu „Kuźnia Młodych Talentów” organizowany przez fundację „Ogród Marzeń”.

 

- Bardzo dziękujemy panu Janowi Grześkowi i całemu zarządowi Banku Spółdzielczego za  podzielenie się swoim świętem. To niezwykle cenny gest. Dziękujemy wszystkim gościom, którzy dokonali wpłaty. Dzięki tej hojności będziemy mogli dalej realizować projekt stypendialny - mówi Beata Frąckowiak-Piotrowicz, prezeska Fundacji "Ogród Marzeń".

 

Bank Spółdzielczy w Jarocinie  przekazał na Fundusz Stypendialny "Kuźnia Młodych Talentów 25 tysięcy złotych.

 

Fundacja prowadzi fundusz od ośmiu lat. Przez ten czas wsparcie otrzymało ponad stu stypendystów. Do tej pory przeznaczyła na ten cel około 250 tysięcy złotych.

W tym roku Fundacja "Ogród Marzeń" przyznała stypendia 25 uczniom. Otrzymali  od 1000 do 2500 zł, które będą wypłacane w miesięcznych ratach. Oprócz tego, każdy stypendysta otrzymał bezpłatne konto i kartę bankową w Banku Spółdzielczym w Jarocinie. WIĘCEJ O TEGOROCZNYM PRZYZNANIU STYPENDIÓW PRZECZYTASZ TUTAJ [KLIKNIJ].

 

W tym roku fundusz wyniósł 28 tysięcy złotych, które pochodzą od sponsorów, firm i osób prywatnych. Fundusz wsparli: DROBUD S.A., SAN-GAZ i POLWOS, BANK SPÓŁDZIELCZY W JAROCINIE, a także NZOZ NOWAMED i radna Danuta Maćkowiak.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (4)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ xxxz
  6 miesięcy temu ocena: 50%  4
  Dla ponad 300 gości za kwiaty i prezenty te 25 000 złotych to pestka niezbyt chojni goście
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ dziwna strategia
  6 miesięcy temu ocena: 75%  3
  A jak człowiek chce tysiac zł kredytu to każą podpisywac weksel in blanko , a tu prosze , chcesz - masz !
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Klient
  6 miesięcy temu ocena: 83%  2
  I tak lekką rączką 25 tysiączków ? Musze sie zastanowić komu powierzyłem swoje pieniądze żeby mnie BS nie puścił w skarpetkach ?!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Fundacja
  6 miesięcy temu ocena: 100%  1
  Drogi kliencie, to nie bank przekazał pieniądze, ale goście, więc Twoje pieniądze są bezpieczne. Pozdrawiamy