ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Zamkną kilka oddziałów Tesco w Wielkopolsce

› zwielkopolski24› Wielkopolska 7 miesięcy temu    11.01.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. rawicz24.pl/D.Bela (archiwum)

Wielkopolska. To już oficjalne. Kilkadziesiąt oddziałów Tesco przestanie funkcjonować. 

 


Jak wynika z komunikatu prasowego, dziś pracownicy 32 sklepów w Polsce uzyskali informację o zamknięciu marketów.  - To część planu zmniejszania kosztów operacyjnych i poprawy konkurencyjności i zyskowności polskiego biznesu - czytamy na stronie internetowej firmy. 

 


- Stale analizujemy nasze placówki i podejmujemy odpowiednie decyzje, gdy nie widzimy możliwości poprawy rentowności sklepów. To decyzje trudne, ale niezbędne w sytuacji, gdy straty generowane przez te sklepy wpływają negatywnie na poziom zyskowności całej firmy w Polsce - powiedział Martin Behan, dyrektor zarządzający Tesco Polska.

 - Naszym priorytetem jest zapewnienie odpowiedniego wsparcia dla koleżanek i kolegów, których dotyczyć będzie ten proces. Gdzie tylko to możliwe, będziemy starali się zaoferować inne, alternatywne stanowiska osobom skłonnym do zmiany miejsca czy stanowiska pracy - dodał Martin Behan.
 

W Wielkopolsce zostaną zamknięte sklepy w Ostrowie Wielkopolskim, Pile, Rawiczu oraz Pleszwie.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Butelka
7 miesięcy temu ocena: 100%  1
I gdzie kupimy wódke w promocji
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji