R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Zamówili panie do towarzystwa. Następnie upozorowali kradzież

› zwielkopolski24› Wielkopolska 11 miesięcy temu    10.04.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 8 / 88%
A A A
 fot. www.jarocinska.pl

Wielkopolska. Wydział Kryminalny. Komenda Powiatowa Policji w Pile. Mężczyzna zaprosił do domu dwie panie do towarzystwa.

 

Na komendę policji w Pile zgłosił się z początkiem lutego 47-letni mężczyzna. Poinformował on, że w nocy z 26 na 27 stycznia został okradziony. Opowiedział on o całej sytuacji policjantom. "Pokrzywdzony" twierdził, że późnym wieczorem zadzwoniły domofonem dwie kobiety, które poinformowały, że roznoszą ulotki. Mężczyzna otworzył, a chwilę później kobiety zapukały do drzwi i poprosiły o szklankę wody. 47-latek był tak uprzejmy, że wpuścił kobiety do domu i poczęstował wodą.

R E K L A M A

Z relacji poszkodowanego wynika, że nic nie pamięta z tego wieczoru i dopiero, gdy rano się obudził to zauważył, że został okradziony. Poinformował funkcjonariuszy, że z mieszkania zniknęła biżuteria oraz pieniądze. Straty oszacowano na ponad 12 tysięcy złotych.

 

CZYTAJ: Zaprosiła kolegę do domu. Ten próbował zgwałcić kobietę [KLIKNIJ TUTAJ]

 

Sprawa od początku wydawała się dość podejrzana dla pilskich kryminalnych. W trakcie przeanalizowania zeznań oraz gromadzenia materiałów okazało się, że zgłoszone zdarzenie wcale nie miało miejsca.

Okazało się, że 47-letni mężczyzna wraz ze swoim kolegą pili alkohol i postanowili na zakrapiany wieczór zaprosić dwie panie do towarzystwa. Po imprezie panie pojechały, a panowie poszli spać. Nad ranem mężczyzna zorientowawszy się, że zapłacił dość pokaźną kwotę za usługi kobiet, postanowił zgłosić kradzież mienia.

4 kwietnia mężczyzna został zatrzymany i przyznał się do wszystkiego. Za zawiadomienie policjantów o niepopełnionym przestępstwie grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 7 głosów: 8 (88%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ nosacz
11 miesięcy temu ocena: 100%  3
Ale janusze hyhyhy. Trza było iść do divy, a nie brać na chatę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tadeusz
11 miesięcy temu ocena: 100%  2
Do 8 lat za zgłoszenie niebyłego przestępstwa czyli za brak przestępstwa. A teraz otwórzmy Kodeks Karny i sprawdźmy ile jest za kradzież,rozbój,jazdę po pijaku, oszustwa na znaczne kwoty...Gość powinien dostać z 5tys grzywny a nie odsiadkę. Chore prawo.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Michu
11 miesięcy temu ocena: 86%  1
Stara mu dopiero da po łbie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A