R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Zarzuty dla ratownika LPR, który ukradł leki narkotyczne

› zwielkopolski24› Wielkopolska 3 miesiące temu    16.01.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Pixabay

Wielkopolska. Lotnicze Pogotowie Ratunkowe w Michałkowie. Ratownik wykradł leki narkotyczne. Mężczyzna ukradł 72 ampułki środków odurzających.

 

 

R E K L A M A

 

O kradzieży z bazy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Michałkowie pisaliśmy wczoraj [KLIKNIJ TUTAJ].  W związku z tą sprawą został zatrzymany jeden z ratowników LPR, który wczoraj (15 stycznia) został przesłuchany przez prokuratora. Mężczyzna ukradł 72 ampułki środków odurzających w postaci leków narkotycznych i zastąpił je nieustaloną substancją.

 

CZYTAJ TAKŻE: W skarpetkach i z nożem ukradł ze sklepu puszkę WOŚP [KLIKNIJ]

 

Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty, jeden dotyczy przywłaszczenia środków, a drugi wykonywania obwiązków służbowych w dniu 22 grudnia 2018 roku, kiedy to ratownik podał małoletniej pacjentce leki, które wcześniej zostały podmienione na niezidentyfikowaną substancję.

 

Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ktoś
3 miesiące temu ocena: 100%  1
Szmaciaż i tyle. Plami dobre imię ratowników którzy swoją pracę traktują z szacunkiem i powagą. Do więzienia i nigdy więcej do tego typu pracy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A