ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Zatrudnił mężczyznę. Ten okradł go z dorobku życia [FILM]

› zwielkopolski24› Wielkopolska 2 miesiące temu    22.01.2020
komentarzy 1 ocen 2 / 50%
A A A

Wielkopolska. Właściciel jednej z koźmińskich firm wyjechał wraz z rodziną na Sylwestra. W tym czasie w jego domu doszło do włamania. 

 

 

O sprawie poinformował portal krotoszynska.pl.

 

- Do zdarzenia doszło podczas nieobecności właścicieli domu w okresie od 30 grudnia 2019 r. do 2 stycznia 2020 r, w miejscowości Koźmin Wielkopolski. Do domu jednorodzinnego, po uprzednim uszkodzeniu drzwi balkonowych wszedł nieznany sprawca - mówi Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji. 

 

 

 

Włamywacz pod nieobecność właścicieli ukradł pieniądze i biżuterię. Straty oszacowano na kilkadziesiąt złotych. 

 

- Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o popełnionym przestępstwie i rozpoczęli intensywne poszukiwania sprawcy - mówi Piotr Szczepaniak. 

 

Policjanci z wydziału kryminalnego krotoszyńskiej komendy policji, po przeanalizowaniu materiału dowodowego, wpadli na trop włamywacza.

 

CZYTAJ TAKŻE: W domu ujawniono zwłoki mężczyzny. Syn zamordował ojca? [KLIKNIJ]

 

Okazał się nim 39-letni pracownik pokrzywdzonego koźminianina. 

 

- Przypuszczenia że mógł włamać się pracownik właściciela mieszkania okazały się trafne. Udali się w rejon miejsca zamieszkania złodzieja, gdzie go zatrzymali. 39-letni mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Przyznał się on do popełnionego czynu - dodaje Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji. 

 

39-letni pracownik z Koźmina Wlkp. został aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna był już wcześniej karany. 

 

 

+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.